صندل و دمپایی

این روزها با توجه به کاربرد زیادی که انواع صندل ها و دمپایی ها دارند، مدل های بسیار متنوعی از آن ها نیز تولید شده اند.

دمپایی های روفرشی، ژله ای، ساحلی، هتلی، صندل ها و غیره از انواع آن هستند.

صندل و دمپایی به دلیل استفاده زیاد یکی از پر فروشترین محصولات در بازار می باشند که تنوع بالایشان در قیمت و مدل، جوابگوی نیاز تمام مردم با سلیقه های مختلف است.

در بازار از انواع دمپایی و صندل های بسیار ارزان قیمت و با کیفیت پایین و جنس نامرغوب هستند تا انواع بسیار لوکس، شیک و با کیفیت عالی.

 

دمپایی یا صندل های چرم

پوشیدن دمپایی پلاستیکی در مدت طولانی موجب عرق کردن پا شود که فرد احساس خوبی از آن ندارد و موجب آزردگی وی خواهد شد.  از این رو انواعی از صندل و دمپایی هایی با رویه چرم تولید می شوند که بهترین گزینه برای افرادی که مدت زمان زیادی از دمپایی یا صندل استفاده می کنند می باشد.

صندل و دمپایی چرم طبیعی و باکیفیت  با تبادل هوا عرق کردن و بو گرفتن پا را بسیار کاهش می دهد.

همچنین طول عمر و زیبایی صندل و دمپایی های چرم بسیار بیشتر می باشد.

دمپایی چرم مردانه

 

دمپایی پلاستیکی یا ژله ای

دمپایی های پلاستیکی یا ژله ای بیشتر در محیط های مرطوب و نزدیک به آب استفاده می شود که چون سبک و راحت هستند در چنین محیط هایی بسیار مناسب هستند.

دمپایی های استخری، ساحلی، بیمارستانی و غیره از انواع دمپایی های پلاستیکی هستند.

دمپایی پلاستیکی

 

دمپایی های پارچه ای و حوله ای

دمپایی های پارچه ای و حوله ای را بهتر است مدت زیادی استفاده نکنیم، چرا که این نوع دمپایی ها امکان جریان هوا را کمتر کرده و همچنین محل جمع شدن میکروب ها بوده و موجب بروز آسیب پوستی می گردد.

دمپایی پارچه ای

در هنگام پوشیدن دمپایی توجه داشته باشیم که پا خشک باشد. چرا که پوشیدن دمپایی با پای خیس و مرطوب محیط را برای رشد قارچ و تعریق بیشتر پا فراهم می کند که عوارض پوستی را بهمراه خواهند داشت.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :