بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 9 خرداد 1397 در ساعت 12 : 35 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برخی مشاغل از جمله پرستاری، از جمله شغل هایی هستند که ایستادن و راه رفتن در آن بسیار زیاد است. پرستاران در طول مدت زمان کاری خود، ساعت های طولانی و پی در پی مجبور به ایستادن و راه رفتن هستند. بنابراین پرستاران در محل کار خود نیاز به کفش های طبی و استاندارد و مناسب که برای این شغل طراحی شده است دارند.
چرا که پوشیدن کفش های نامناسب و غیر استاندارد موجب خستگی زودهنگام، فشار به نقاط مختلف پا، کمر و ستون فقرات و آُسیب های جدی به افراد می گردد. با پوشیدن کفش مناسب و استاندارد طبی و پرستاری می توان این آُسیب ها را به حداقل رساند.
اما این سوال برای افراد مطرح می شود که بهترین کفش زنانه و یا مردانه پرستاری کدام است و خصوصیات یک کفش پرستاری استاندارد و خوب چیست.
در این مقاله به توضیح مختصری پیرامون انواع کفش پرستاری مناسب و خوب و خصوصیات آن میپردازیم.

کفش پرستاری مناسب و استاندارد کفشی است که فرد با پوشیدن آن کاملا احساس راحتی کند. کفشی که به دلیل قالبت غیر استاندارد یا سایز نامناسب پا را فشرده کند و بزند، کفشی که در آن قسمت های خاصی از پا مانند پنجه یا پاشنه فشار اضافی را تحمل کند، کفشی که زیره سفت و غیر منعطف داشته باشد، تا حدی که فرد با هر قدم زدن فشار برخورد پا به زمین را احساس کند به هیچ عنوان نمی تواند کفش مناسب پرستاری باشد.
همچنین کفش هایی که رویه ای با جنس و کیفیت ضعیف دارند مانند فوم ها و چرم های مصنوعی خوب نیستند.
اگر هنگام خرید کفش متوجه می شوید که کفش با سایز پای شما مناسب نیست و پا را می زند، به امید جا باز کردن آن، این کفش را انتخاب نکنید.
برای انتخاب کفش مناسب پرستاری حتما به قالب استاندارد آن توجه کنید. کفش های نوک تیز برای استفاده طولانی و دائم مناسب نیستند و باعث می شوند انگشتان پا در کفش به راحتی امکان جابجایی نداشته و ناراحت باشند.

کفش پرستاری


کفی مناسب کفش های پرستاری از لحاظ انحنا و قوس کاملا متناسب با فرم کف پا هستند و باعث می شوند فشار های اضافی و شوک های وارده به پا را به حداقل برسانند.
زیره کفش های پرستاری استاندارد انعطاف کافی را دارند و هنگام راه رفتن به پا فشار وارد نمی کنند. ارتفاع و وزن مناسب زیره ها نیز از عوامل مهم کیفیت کفش طبی و پرستاری هستند.

بیشتر بخوانید:

        " انتخاب کفش اداری مناسب

برای خريد عمده انواع کفش و اطلاع از قيمت ها با شماره های زير تماس حاصل نماييد:
کفشينه
راه هاي ارتباطی:
شماره موبايل: 09374591034
دفتر مرکزی: 02144097783
دفتر مرکزی: 02144978601
پست الکترونيک: Kafshineco@gmail.com
10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :